Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjuzi i ndërpret disa herë fjalën, Rama i kthehet: Vetëm ulërin mor burr, boll or boll, je dhe monarkist

Deputeti Kujtim Gjuzi i ka ndërprerë disa herë fjalën kryeministrit Edi Rama teksa ky i fundit mbante fjalim në Kuvend.

Rama me ironi i ka thënë se është monarkist dhe duhet të flasë me mustaqet, hijen dhe heshtjen, por kjo nuk e ka ndalur Gjuzin.

Gjithashtu kryeministri ka kërkuar ndihmën e Ruçit i cili e ka paralajmëruar Gjuzin se do e nxjerrë jashtë seancës nëse vijon.

RAMA: O Gramoz ça është ky tani

RUÇI: Z/Gjuzi do ju nxjerr nga salla. Për të disatën herë po ndërhyni nga vendi, nuk lejohet.

RAMA: Boll o burr, boll, boll, nuk kam parë ndonjë luajalist. Të lutem tani, je dhe monarkist, flasin me mustaqe, hije dhe heshtjen e tyre.

RAMA: Prit ta mbaroj unë. O zot, është çmenduri mor, nuk e kuptoj, ky ka një problem, vetëm ulërin mor burr, vetëm ulërin mor burr

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet