Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjobitet për herë të dytë ‘live’ Monika Kryemadhi, debatet me policinë

Gjobitet për herë të dytë ‘live’ Monika Kryemadhi.

Ajo ka debatuar me një polic, pasi refuzonte që të mbante maskën.

Polici: Keni shkelur aktin normativ për mos vendosjen e maskës.

Kryemadhi: Unë jam Monika Kryemadhi, e bija e Ramazanit, 30 mijë lekëshi yt nuk është asgjë përballë kësaj zonje. I trajtojnë pa personalitet, kanë pagat më të ulëta në rajon.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet