Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Brenda pak minutash 2 aksidente në Tiranë, pamjet nga vendi i ngjarjes

Një aksident është regjistruar sot në Unazën e Madhe, pranë kopshtit Botanik. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm.

LSA ka publikuar disa foto ku shihet se një aksident është përfshirë një automjet, ndërkohë që kjo ka sjellë dhe bllokimin e kësaj rruge.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia po heton. Po ashtu, një tjetër aksident i trefishtë u regjistrua mëngjesin e sotëm tek Rruga e Elbasanit, ku pati vetëm dëme materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet