Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Akuzat e Speciales ndaj Thaçit, ish-presidenti: U frymëzuan nga ministri i Millosheviçit

Ish-presidenti Rexhep Meidani ka reaguar pas konfirmimit të aktakuzave të Speciales kundër drejtuesve të UÇK-së.

Përmes një postimi në rrjetet sociale ai shkruan se nuk u prit as rezultati i zgjedhjeve, ndërsa shton se kjo duket si një lëvizje me frymëzimin konkret të ministrit të Milloshevicit, Vuçiç.

“Cudi! Nuk u prit as rezultati i zgjedhjeve presidenciale ne ShBA! Perse kaq ngut?!

A nuk duket kjo si nje pamje konkrete e “minishengenit special” me frymezimin konkret te ministrit te Milloshevicit – sot pasues i zellshem i atij te fundit ne sulmin frontal ndaj popullit shqiptar te Kosoves dhe luftes clirimtare te tij, te vete shtetit te Kosoves dhe institucioneve te tij!…”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet