Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“S’kisha kokërr leku, blija tek të përdorurat ”, rrëfehet “doktori i vipave”

Skerdi Faria ka rrëfyer disa detaje nga gjatë kohës kur ishte student në lidhje me veshjet e tij.

Ai tha se në atë kohë nuk ka pasur para dhe blinte tek të përdorurat, kurse tani nuk e bën më.

“Ka vite, por kam blerë dikur kur kam qenë student dhe s kisha kokërr leku, kur ikte dimri i shisnim rrobat e më pas blinim, janë disa dyqane që jam klient në romë shkoj dhe i blej, pëlqej diçka që është e bukur dhe cilësore, nuk jam i fiksuar pas markave”, tha ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet