Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shifra rekord, katër viktima dhe rreth 400 të infektuar me Covid në 24 orë

Vijon të mbetet i lartë numri i personavë të infektuar me COvid në vendin tonë.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të funidt janë konfirmuar 396 raste. Ndërkohë kanë humbur jetën katër persona.

COVID-19 – Statistika (4 Nëntor 2020)

Raste të reja ditore 396

Të shëruar ne 24 orë 105

Të shtruar në spitale 338

Humbje jete në 24 orë 4

Testime ditore 1725

Testime totale 131.547

Raste pozitive 22.300

Raste të shëruara 11.578

Raste Aktive 10.186

Humbje jete 536

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet