Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplaset autobusi me një automjet, plagoset një vajzë e mitur. Niset urgjent për në spital

Një aksident automobilistik është regjistruar paraditen e sotme në aksin nacional Elbasan- Librazhd në fshatin Mengel. Një mjet është përplasur me një autobus dhe për pasojë është lënduar një vajze e mitur e cila po udhëtonte në mjetin e vogël.

E mitura është dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit jo në gjendje kritike për jetën. Policia pasi mbërriti ne vendngjarje nisi hetimet për këtë rast.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet