Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Një fitore e madhe, Trump: Do bëj një deklaratë

Trump shkruan në Twitter: Do të bëj një deklaratë!

Presidenti Trump u drejtohet mbështetësve në Twitter:

“Ne jemi shumë më përpara por ata po përpiqen të vjedhin zgjedhjet.

Ne nuk do t’i lejojmë ata kuirrë ta bëjnë këtë. Votat nuk mund të hidhen pasi të jenë mbyllur qendrat e votimit.”

Nje fitore e madhe- shkruan Trump.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet