Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Monika Kryemadhi e ftoi për koalicion, vendimi i Jozefina Topallit

Jozefina Topalli është shprehur se një koalicion me Kryetaren e LSI-së, nuk do të bëhet asnjëherë.

Në një intervistë për ‘ReportTv’, Topalli tha e përjashton një mundësi të tillë, pavarësisht se Kryemadhi është shprehur e hapur për një koalicion me “Lëvizjen për Ndryshim” me qëllimin për largimin e Ramës.

“E përsëris edhe një herë, që unë jam shumë e qartë.

Vendi ynë ka nevojë për t’u çliruar nga tre kryetarët dhe 25 prilli do të japë një përgjigje ndaj tre kryetarëve që mbajnë peng këtë vend“, tha Topalli.

Në këtë mënyrë, Topalli tha se pjesë të tre kryetarëve bën dhe Kryemadhin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet