Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Maliq/Makina ka marrë flakë në ecje shpëton mrekullisht shoferi

Një makinë ka marrë flakë në ecje. Fatmirësisht shoferi ka shpëtuar për mrekulli.

Forcat zjarrfikëse dhe policia kanë shkuar menjëhere në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen e shoferit me shpejtësi pa lëndime.

Mësohet se makina ka qënë me gaz dhe kjo ka mund të ketë sjellë një defeket teknik

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet