Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Biden: Rezultatet i vendos populli dhe jo Trump

Kandidati për president nga partia Demokratike, Joe Biden ka reaguar në lidhje me zhvillimet më të fundit në Amerikë.

Përmes një postimi në Twitter, Biden i është përgjigjur kundërshtarit të tij Donald Trump i cili më parë theksoi se po vidheshin votat.

Biden theksoi se nuk është Trump ai që vendos për fitoren por është populli.
“Po sigurohemi që çdo votë do numërohet. Donald Trump nuk arrin dot të vendosë për rezultatin e këtyre zgjedhjeve , vendimin e ka në dorë populli amerikan”, shkruan Biden.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet