Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Akuzat e Trump se po vidhen zgjedhjet, ‘Twitter’ i fsheh postimin Donald Trump

“Twitter” ka vendosur të fshehë postimin e Donald Trump pasi hodhi akuza ndaj kundërshtarit të tij Joe Biden, se sipas tij ky i fundit po tenton të vjedhë zgjedhjet.

Kjo deklaratë e Trump është fshehur menjëherë nga “Twitter” pasi shihet e dyshimtë për mashtrim dhe se kjo sipas tyre mund të ndikojë në zgjedhje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet