Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U plagos në “Don Bosko”, kush është 31-vjeçari nga Laçi që mbërriti me urgjencë te Trauma

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme në Tiranë, më konkretisht rreth orës 23. Mësohet se një 31-vjeçar nga Laçi i identifikuar si Leo Hera është paraqitur në spitalin e ‘Traumës’ pasi ka marrë plagë të shkaktuara nga arma e zjarrit , dhe dyshimet janë që ai të jetë plagosur në zonën e ‘Don Boskos’.

Në njoftimin paraprak të Policisë së Tiranës thuhet se 31-vjeçari ka kallzuar se në rrugën “Don Bosko”, është plagosur me armë zjarri në këmbë nga një person ende i paidentifikuar. Sipas 31-vjeçarit ai ka qenë duke ecur me këmbë në momentin që është plagosur, dhe nuk e ka parë personin që e ka qëlluar.

Nuk dihen ende arsyet e kësaj ngjarje, ndërkohë që Policia thotë se po sekuestrohet çdo provë e mundshme që mund të çojë në identifikimin e autorit, i cili duket se ka lëvizur i pashqetësuar pas plagosjes që ka kryer.

Njoftimi i plotë i policisë:

Me datë 02.11.2020, rreth orës 23:05, është njoftuar Salla Operative se në spital është paraqitur shtetasi L.H., 31 vjeç, i dëmtuar në këmbë, jashtë rrezikut për jetën.

31-vjeçari ka kallzuar se në rrugën “Don Bosko”, është plagosur me armë zjarri në këmbë nga një person ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor vijon punën për sekuestrimin e çdo prove të mundshme që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet