Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Tha se i ka miq të dy”, Vasili i kujton Ramës deklaratën për Trump: I pafytyrë…

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për kandidatët për president të SHBA-ve Donald Trump e Joe Biden.

Teksa Rama tha se nuk shprehet dot se i ka miq të dy, Vasili publikon videon ku Rama shprehej 5 vite më parë për presidentin Trump.

Nuk mungojnë as etiketimet e tij duke e cilësuar ‘të pafytyrë’.

POSTIMI I PLOTË

I PAFYTYRI!

Ed Rrangalla tha sot se për zgjedhjet amerikane nuk shprehet dot se i paska miq të dy dmth edhe Trump-in edhe Biden.

Për Biden s’dimë gjë.

Por për Trumpin po ja ta kujtojmë pak nëse e ka mik Ed Rrangalla.

Sepse edhe me gojën që vjell pisllëk kundër mikut, por edhe mik këto vetëm ky i pafytyri mund t’i thotë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet