Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shqiptari kapet në Mal të Zi me 2 tonë kanabis, dalin pamjet e operacionit

Nje sasi e konsiderueshme prej 2 tone kanabis është sekuestruar në Podgoricë, ndërsa është arrestuar një shqiptar deri tani nga operacioni i bujshëm.


Policia malazeze tha se lënda narkotike hyri nga Shqipëria dhe destinacion ishin vendet e BE-së.

Lenda narkotike u kap në terminalin doganor në një aksion të përbashkët të Administratës së Policisë dhe Administratës Doganore.

Shtetasi shqiptar i arrestuar mesohet se është Elvis Çalik.

VIDEO E OPERACIONIT

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet