Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama e nis mëngjesin me ‘thumba’ për kundërshtarët: Frika të bën të thuash broçkulla

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin më një mesazh që mund të jetë edhe me spond për kundërshtarët politikë.

“Frika të bën të thuash broçkulla”, është kjo një shprehje e të madhit Faik Konica.

Këtë shprehje e ka ndarë Rama sot në mëngjes me të gjithë ndjekësit, të cilën e ka shoqëruar dhe me një foto të Konicës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet