Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Paloka ironizon Ramën: Është më rëndë se babai i tij shpirtëror

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka ironizuar kryeministrin Rama pas konferencës për shtyp të këtij të fundit, ku foli për situatën Covid, rindërtimin si dhe sitatën politike.

Sipas Palokës, Rama nuk bën lapsuse në Matematike, por është më rëndë se babi i tij shpirtëror.

Ky nuk ben “lapsuse” dhe ne matematik eshte “gjeni”…Ky ka nje problem tjeter qe eshte “disi” me i rende; ashtu si babai i tij shpirteror, kur i ishte afruar ngordhja edhe ky ka mbaruar me te gjitha…! Ka p…r me te gjitha. Sakte?

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet