Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kryemadhi me gazetarët: Mësimi online vendim i pa-konsoliduar!

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në një takim me gazetarët ka deklaruar se vendimi për të zhvilluar mësimin online është i pa konsoliduar.

Kjo pasi sipas saj studentët janë njoftuar vonë pasi ata kishin bërë pagesën e shkollës dhe shpenzimet.

“Mësimi online vendim i pa-konsoliduar. Studentët kanë paguar qeratë”, tha Kryemadhi mes të tjerash.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet