Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

KLGJ i pranon kërkesën, dorëhiqet gjyqtari i GKKO, Fran Prendi

TIRANA
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pranuar kërkesën për dorëheqje të gjyqtarit të GJKKO, Fran Prendi.

Prendi nuk do të jetë më gjyqtar pas kërkesës së tij për dorëheqje.

Nuk dihen shkaqet e dorëheqjen së Prendit, i cili kishte në dorë dosje me ‘peshë’ si një pjesë e dosjes 399 apo asaj të vrasjes së Azem Hajdarit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet