Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kejvina Kthella tregon se Vildane Zenelin ka abuzuar me të

Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Shiko Kush LUAN me moderatore Luana Vjollcën.

Modelja e njohur nuk mund t’i shpëtonte pyetjes pikante që reperja Rina Balaj i bëri në sfidën “Ndaje ose zhyt duart në …”

“Thuhet se shoqëria mes teje dhe Vildane Zenelit nuk ekziston më, duam të dimë arsyen e kësaj zënke. Ndaje sot me ne arsyen në “Shiko Kush Luan” ose zhyt duart në,- ishte kjo pyetja që iu bë modeles, e cila zgjodhi të përgjigjej.

“Po jam zënë me Vildanen, kemi kohë të gjatë që nuk flasim më dhe arsyeja është se për faktin se unë kam qenë e vetme atje, ajo është munduar disi të abuzojë pak me mua”,- tha Kejvina duke shtuar me shaka: “Jemi zënë për karikues”.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet