Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjyqtare dhe sekretare me Covid, mbyllet Gjykata e Vlorës

Ndërpritet puna në gjykatën e Vlorës.

Katër Gjyqtare të gjykatës së Vlorës rezultojnë me Covid, ndërsa njëra prej tyre ka punuar me tre sekretare gjyqësore gjatë kësaj periudhe.

Në total rezultojnë të prekura më Covid-19 deri më tani , 6 sekretare gjyqësore.

Seancat gjyqësore janë ndërprerë deri në datën 11 Nëntor.

Vetëm seancat e vlerësimit të masave të sigurisë do të bëjnë përjashtim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet