Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bilanc tragjik të infektuarish me COVID-19, 5 viktima dhe 381 të infektuar në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat nga COVID-19 për 24 orët e fundit.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orë ndërruan jetën 5 qytetarë dhe u infektuan 381 qytetarë.

Shkon në 532 numri i viktimave që humbën jetën nga koronavirusi në vendin tonë.

Raste të reja ditore 381

Të shëruar ne 24 orë 106

Të shtruar në spitale 336

Humbje jete në 24 orë 5

Testime ditore 1684

Testime totale 129,822

Raste pozitive 21,904

Raste të shëruara 11,473

Raste Aktive 9,899

Humbje jete 532

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet