Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

VIDEO/ I riu duke pritur ekipet e shpëtimit nën rrënoja në Izmir

Një i ri ka filmuar veten teksa ndodhej nën rrënojat e tërmetit të fortë që goditi Turqinë të premten.

Pamjet e tij u bënë virale në internet së fundmi.

Operacionet e kërkim shpëtimit në Izmir po vijojnë edhe sot në 8 pallate të shembura.

Sipas të dhënave të fundit, deri tani ka shkuar në 85 numri i viktimave nga tërmeti i fuqishëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet