Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“U zgjova pa të brendshme”, përdhunohet shqiptari brenda burgut në Greqi

Aleksandër Luca është 23-vjeçari shqiptar që është dënuar për vrasjen e studentes Eleni Topaloudi në Rodos.

Ditët e fundi ai ka paraqitur një ankesë ku ka thënë se në burgun e Avlonës, ku po kryen dënimin është përdhunuar nga të burgosurit e tjerë, të cilët më parë kanë ushtruar dhunë ndaj tij.

Sipas mediave të huaja nga burimet e mjekëve të Evangelismos është zbuluar se kjo ankesë është e vërtet.

Ndërkohë më parë ai është ankuar tek mjekët se ishte përdhunuar se sipas tij është zgjaur në një vend tjetër nga ai që kishte fjetur dhe kur u zgjua ishte pa pantallona dhe të brendëshme.

Policia tashmë ka filluar proceduarat për zbardhjen e plotë të çështjes.

Aleksandër Luca është 23-vjeçari shqiptar, i cili është dënuar për jetë dhe 15 vite burg shtesë, pasi është akuzuar për vrasjen e studentes Eleni Topaloudi në Rodos dhe përdhunimin e një vajze me aftësi të kufizuara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet