Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“U prehsh në paqe”, ndërron jetë babai i ministres Ogerta Manastirliu

Babai i ministers Ogerta Manastirliu ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Ka qenë vetë ministrja Manastirliu ajo që ndau lajmin e trishtë e para.

Përmes një postimi në Facebook ku dhe i jep lamtumirën, ministrja Ogerta Manastirliu shkruan: U prehsh në paqe Ba!

Nuk dihet ende sëmundja nga e cila vuante babai i ministres.

Ndërsa kujtojmë se pak ditë më parë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi elektoral me vetë Manastirliun tha se babai i ministres ishte në gjendje të rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet