Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tre persona sulmuan Universitetin në Kabul, 25 të vrarë dhe 40 të plagosur

Të paktën 25 persona humbën jetën dhe 40 të tjerë mbetën të plagosur në Kabul, pas një sulmi në kompleksin e Universitetit.

Sipas mediave të huaja, tre persona qëlluan me armë zjarri, ndërsa pati shkëmbim të shtënash mes terroristëve dhe policisë.

Të tre terroristët u vranë, ndërsa nuk bëhen ende të ditura qëllimet e sulmit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet