Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Studenti në protestë shpreh habinë: Më thoni si mund ta zhvillojmë sportin on line?!

Mes studentëve që protestojnë përpara Ministrisë së Arsimit, me qëllim kthimin në auditore edhe pjesërisht po të jetë e mundur, kishte edhe nga ata studentë që thonë se e kanë të pamundur një formë të tillë mësimdhënie.

I tillë është studenti i Universitetit të Sporteve në Tiranë, i cili shprehet se si mundet që sporti t’ju mësohet on line. Ai thotë se qeveria duhet ta shihte më me prioritet situatën për Universitetin e Sporteve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet