Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Skepticizmi i Holandës, Alibeaj publikon videon e Ramës: Turp e faqja e zezë, për të do flasë e gjithë bota

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj, reagon pas vendimit të Holandës për t’u shprehur skeptike për hapjen e negociatave të Shqipërisë në BE.

Teksa publikon një video me deklarata të kryeministrit Edi Rama për negociatat, Alibeaj shkruan në ‘Facebook’ se për këtë qeveri do të flasë gjithë bota mbarë.

Mesazhi i Alibeajt:

Turp e faqja e zezë!
Për këtë qeveri do flasë e gjithë bota mbarë!
Do e studiojnë politologët, juristët, historianët si qeveria e dështimit, korrupsionit, si qeveria që bëri vetëm hapa pas për integrimin në BE.

Mos beso më asnjë fjalë nga mashtruesit me karrige pushteti!

Denonco, shpërndaje këtë video!👇

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet