Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shtyhet gjyqi për disa të pandehur të dosjes ‘339′, një nga avokatët me COVID

Shtyhet sërish gjyqi për disa të pandehur të dosjes 339. Shkak për shtyrjen e datës 2 nentor është bërë mungesa e nje avokati.

Në seancen e sotme të pandehur ishin Altin Avdyli, Gjevi Ndoka Esat Mehmeti, Hajri Seferi, Shkëlqim Avdyli, Elton Shehaj, Hekuran Hoxha, Xhevit Shuti, Flamur Çelaj e Vehbi Berushi

Të pandehurit akuzohen per veprat penale Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, “Trafikim i narkotikëve”, “Prodhimi dhe fabrikimi i lëndëve narkotike”, në bashkëpunim, në formën e grupit të strukturuar kriminal dhe organizatë kriminale.

Seanca e ardhshme do të mbahet në datën 16 nëntor në orën 10:00.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet