Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama i përgjigjet Bashës: Pretendon se do ndalosh valën e dytë të Covid? Ti nuk ndalon dot as aleaten tënde…

Kryeministri Rama i është përgjigjur me një status nga Twitter-i kryedemokratit Lulzim Basha sa i përket situatës me Covid 19.

Ndërsa Basha i bëri sot thirrje qeverisë për të marrë vendime dhe veprime të shpejta për të përballuar pasojat e pandemisë, Rama shprehet se Basha është kapur pas Covidit si i mbyturi pas fijes së barit, ndërsa nuk ndalon dot as aleaten e tij, Kryemadhi ta përhapë gjatë fushatës së saj (shfaqet pa maskë).

STATUSI I PLOTE

Lulëzim Basha është kapur pas Covidit si i mbyturi pas fijes së barit dhe pretendon se ai do ta kishte ndaluar valën e dytë, ndërkohë që nuk ndalon dot as aleaten e tij në fushatën e saj për përhapjen e Covidit! Mirë u çmendën po pse të gjithë njëherësh, thoshte Shvjeku i shkretë!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet