Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta: 25 prilli referendum me 2 alternativa, Shqipëria në Europë ose në gropë!

Presidenti Ilir Meta deklaron se në zgjedhjet e ardhshme ka dy alternativa për Shqipërinë, drejtimin e saj drejt Europës ose gropës.

Përmes një postimi në Facebook ai shkruan se përgjigja është Shqipëria në Europë duke shprehur bindjen në fitoren e kampit opozitar.

“25 prilli tashmë është një REFERENDUM me dy alternativa: Shqipëria në Europë ose në Gropë. Përgjigjja dihet që nga koha e Skënderbeut: Shqipëria në Europë!” – shkruan Meta në Facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet