Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Edukatoret infektohen me COVID-19/ Mbyllen dy kopshte në Vlorë

Mbyllen dy kopshte në Vlorë. Shkak është bërë infektimi me koronavirus të disa edukatoreve.

Bëhet fjalë për kopshtin e Orikumit dhe atë nr.10 në qytetin bregdetar.

Në kopshtin nr. 10 në Vlorë është prekur me COVID një edukatore, ndërsa në Orikum kanë dalë pozitive katër nga pesë edukatoret e këtij institucioni.

Ndërkohë, pjesa tjetër e stafit të kopshtit është në pritje të përgjigjeve të testeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet