Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tragjike në Tiranë, pacienti me COVID hidhet nga lartësia te Sanatriumi, i jep fund jetës

Nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur ne spitalin e Sanatoriumit ne Tirane ku nje pacient eshte hedhur nga lartesia duke gjetur vdekjen.

Policia tha se ngjarja u regjistrua ne ora 03.10 te mengjesit.

Ky eshte pacienti i trete qe vetevritet ne spitalin e Sanatoriumit ne Tirane pasi me heret edhe dy paciente te tjere i kane dhene fund jetes ne te njejten menyre.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.11.2020, rreth orës 03 :10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi P.Gj., 52 vjeç dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet