Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Italia arrin rekord infektimesh me COVID, në Romë protestuesit përleshen me policinë

Demonstruesit në Romë të Italisë u përleshën me policinë gjatë protestave të 31 tetorit kundër masave të qeverisë për COVID-19.

Ministria e Shëndetit njoftoi rritje të numrit të rasteve të reja me shpejtësi.

Italia, sipas të dhënave të Universitetit Johns Hopkins, nga fillimi i pandemisë ka afër 680 mijë raste dhe mbi 38 mijë e 600 të vdekur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet