Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gruaja me COVID vdes në spital, të afërmit sulmojnë mjekun

Një mjek nga spitali i Salernos u sulmua nga familja e një pacienti të vdekur nga koronavirusi.

Gruaja e moshuar doli pozitive me COVID dhe u shtrua në spital për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore.

Familjarët donin të qëndronin pranë saj, por mjekët ua ndaluan diçka të tillë.

Kjo shkaktoi zemërim tek familjarët, të cilët sulmuan mjekun. Për të ndaluar zënkën ndërhyri edhe policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet