Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID prek aktorin, Koco Devole vendoset në intubim

Aktori i njohur i humorit Koco Devole eshte infektuar nga koronavirusi.

Ai mesohet se eshte ne gjendje te renduar ne spital ku eshte vendosur ne intubim nga mjeket.

Koco Devole mesohet se eshte konfirmuar si i prekur nga Covid 19 ne javen e fundit dhe menjehere eshte paraqitur per trajtim spitalor.

Mjeket kane bere me dije se per shkak te veshtiresive me frymemarrjen, aktori i njohur eshte vendosur ne intubim, citon Lajmifundit.al.

Koco Devole njihet nga publiku shqiptar si aktor filmash dhe numrash humori por edhe si moderator, prezantues dhe skenarist i talentuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet