Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëfehet Kejvina Kthella: Vesh vetëm tanga, i marr shumëngjyrëshe

Ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka rrëfyer se për të brendshme, vesh vetëm ato të llojit tanga.

E hipur mbi demin, në studion e ‘Shiko kush luan’, Kejvina u përgjigj teksa kalëronte, kur foli dhe për të brendshmet që përdor.

‘Vesh tanga,’- tha ish-velina.

E pyetur se çfarë ngjyre i preferon, Kthella tha se i ka me ngjyra të ndryshme.

‘Shumëngjyrëshe,’- shtoi ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet