Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pamjet e tmerrshme me dron, shikoni pasojat katastrofike të tërmetit në Turqi

Një video e realizuar me dron tregon qartë pamjet e tmerrshme të tërmetit tragjik në Turqi.

Siç shihet në video, tërmeti me magnitudë rreth 7 të shkallës rihter ka lënë pas pasoja katastrofike, me dhjetëra pallate e ndërtesa të shembura.

Ndërkohë, deri më tani janë konfirmuar 25 viktima në Izmir dhe 2 në ishullin grek Samos. Ekipet e kërkim-shpëtimit vijojnë kërkimet për nxjerrjen e të tjerë trupave nën rrënoja.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet