Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Halloween nën forca të rrepta sigurie, të rinjtë festojnë me polici në rrugë

Fotot që po shikoni vijnë nga rrugët e Tiranës, që mbrëmjen e sotme në kuadër të festës së Halloween janë mbushur me të rinj të maskuar.

Disa me fytyrë të lyer me bojë, të tjerë me kostume e gjëra ‘shtrigash’ në duar, janë drejtuara në lokale të ndrsyhme për të festuar.

Por këtë vit, gjithçka është ndryshe. Të rinjtë, janë ndeshur me shumë efektivë në rrugë, që i kanë ‘ndarë’, për të mos krijuar grumbuj. Shfletoni galerinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet