Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan /Makina kthehet përmbys

Një aksident ka ndodhur në hyrjen e tunelit Tiranë-Elbasan ku një makine e tipit “Land Rover” Ështe kthyer përmbys.

Fatmirësisht nuk raportohet të ketë të lënduar.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëhere autoritetet policore të cilët kane bllokuar segmentin rrugor para hyrjes së tunelit,dhe po punojne për zbardhjen e aksidentit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet