Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video/ Ish-ministri Tahiri feston ditëlindjen, shfaqet me keçin që i lëpin veshin

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka festuar sot 41-vjetorin e lindjes së tij.

Si një akrep i muajit tetor, Tahiri, ka shfaqur gjithmonë dashurinë e tij për kafshët, të cilat nuk mund të mungonin as në rastin e festës së ditëlindjes.

Përmes një videoje që ka publikuar në profilin e tij në Instagram, ish-ministri ka falenderuar të gjithë ndjekësit për urimet e shumta që i kanë bërë permës një pamjeje të veçantë.

https://www.facebook.com/1244560110/videos/10224738267424436/

Siç shihet dhe në videoj, një kec i vogël i lëpin veshin. “Ky + 2 unë +++. Faleminderit të gjithëve për urimin,”- shkruan ish-ministri krah videos, teksa qesh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet