Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U kap duke transportuar 4 sirianë, arrestohet një person në Gjirokastër

Një person është vënë në pranga në Gjirokastër pasi u kap duke transportuar katër klandestinë që kishin hyrë nga Greqia.

Mësohet se i arrestuari është Sajmir Muçaj nga Tepelena. Ngjarja ka ndodhur pak më parë teksa Muçaj i transportonte emigrantët me automjet në drejtimin verior.

Muçaj është arrestuar menjëherë ndërsa shtetasit sirianë po trajtohen me ushqim dhe nesër do të deportohen për në Greqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet