Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Termeti shkermoq pallatin në pak sekonda, pamje të frikshme nga Turqia

Pamje tragjike vijnë nga Izmiri dhe zonat përreth në Turqi, pas goditjes nga një tërmet me magnitudë 7, sipas CNN, por 6,6 sipas mediave turke.


Në videon e postuar në rrjetet sociale duket një pallat që shembet plotësisht ndërsa njerëzit ikin të tmerruar me vrap.

Në një tjetër video duket lëkundja e fortë që me sa duket zgjati për më shumë se 35 sekonda, pasi një adoleshent që po luante në kompjuter u largua nga dhoma.

Në pamjet të tjera shihen godina të tëra nën rrënoja, ndërsa rrugët e Izmirit duket të mbushura me ujë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet