Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

’Tërmet, tërmet’’, momente tmerri për të riun në Turqi, ja si e përjetoi lëkundjen me magnitudë rreth 7 Rihter

TURQI
Një i ri ka treguar se si e ka përjetuar mesditën e sotme tërmetin 7 Rihter në Turqi.

Djali i ri ishte duke luajtur një video game teksa ndjen se toka po lëkundet. Në ato momente ai i thotë të motrës ‘’Tërmet, tërmet’’ teksa largohet.

Ndërsa ai ikën duket nga video se gjithë dhoma lëkundet për disa sekonda të zgjatura.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet