Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pamje dramatike nga tërmeti, rrugët e Izmirit pushtohen nga uji pas cunamit, në market rrëzohet gjithçka

Fotot më poshtë janë nga ishulli grek Samos , ku siç duket deti ka dalë në tokë.

Ndërtesa të shkatërruara e të përmbytura shihen ngado, ndërsa në zonë pati edhe cunami.

Tërmeti i fuqishëm i ditës së sotme me magnitudë 6.6 la pasoja të tmerrshme dhe në Turqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet