Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ju lutem na ndihmoni, s’po marrim frymë”, burri nën rrënoja kërkon ndihmë

Ka shkuar në 12 numri i viktimave nga tërmeti tragjik me magnitudë 6.7 që goditi qytetin e Izmirit në Turqi, ndërsa ende shumë persona janë në kërkim.

Ekipet e kërkim-shpëtimit vijojnë kërkimet për trupa nën rrënoja, ndërsa mediat turke kanë postuar foto dhe video nga momentet tragjike.

Po ashtu është publikuar edhe mesazhi i dërguar nga një person që mendohet të jetë nën rrënoja, ndërsa kërkon ndihmë.

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”, ka shkruar ai, ndërsa personi tjetër i kërkon adresën, në mënyrë që t’i shkojë në ndihmë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet