Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E grabitën me armë zjarri, flet pronarja e dyqanit: Morën disa bizhuteri dhe…

Pronarja e dyqanit që ra pre e një grabitjeje mesidtën e sotme ka rrëfyer momentet e tmerrit.

Ajo është marrë në pyetje nga grupi hetimor, para të cilëve ka treguar se si dy persona me armë i grabitën dyqanin.

“Ishin dy persona me një send që dukej si armë zjarri. Morën një çantë me disa sende personale dhe disa
bizhuteri,”– thotë ajo.

Grabitja ndodhi mesditën e sotme. Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë dhe ka ngritur pika kontrolli në hyrjet dhe daljet e qytetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet