Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID futet në Drejtorinë e Tatimeve në Berat, pozitiv punonjësi! Infektohen dhe 2 mësues në Skrapar

Shtohen të infektuarit në rrethin e Beratit.

Ditën e sotme në Berat ka rezultuar pozitiv me COVID-19 pasi ka bërë tamponin një punonjës i Drejtorisë Rajonale të tatimeve. Pasi ai rezultoi pozitiv janë karantinuar dhe i janë nënshtruar testit edhe 3 persona të tjerë të cilët punonin në një ambient me të.

Gjithashtu në Skrapar 2 mësues në një shkollë 9-vjeçare dhe një punonjës i Ujësjellësit janë të infektuar me COVID-19 duke arritur numrin prej 288 të infektuarish në rrethin e Beratit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet