Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksion kundër prerjes së pyjeve në Pukë, bllokohen tre automjete me 150 m3 dru

PUKA
Bashkia e Pukës ka ndërmarrë një aksion kundër prerjes së pyjeve në 24 orët e fundit. Mësohet se nga aksioni janë bllokuar tre automjete që transportonin lëndë drusore.

Në total janë kapur 150 m3 dru të prera në pyjet e territorit të Bashkisë Pukë që do grumbulloheshin diku ose do të shiteshin tek qytetarët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet