Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

VIDEO/ Ibrahimoviç mesazh sensibilizues për Covi-19

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic pasi kaloi COVID-19 ka dhënë një mesazh sensibilizues për publikun.

Ibrahimoviç thotë në video se virusi e sfidoi, por ai fitoi ndërsa të tjerët nuk janë si ai. Prandaj ai u kërkon të gjithëve mos e sfidojnë COVID-19, por të përdorin kokën dhe të respektojnë rregullat.

39-vjeçari shton se duhet vendosur maska, mbajtur distanca dhe mbrojtur individët përreth. Për të kështu mund të fitohet.

“Virusi më sfidoi dhe unë fitova, por ju nuk jeni Zlatani. Mos e sfidoni virusin dhe përdorni kokën tuaj.

https://www.instagram.com/p/CG7U41pnw_R/?igshid=1ys5xgmdincw

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet